Luxusní obaly pro luxusní produkty

Kvalitní výroba podpořená dlouholetými zkušenostmi se zaměřením na inovace a každoroční investice do nových špičkových výrobních technologií, nás řadí mezi nejlepší výrobce kartonových a papírových obalů ve střední Evropě.

Individuální přístup k jednotlivým projektům, rychlé zavádění nových produktů do výroby, vyspělý systém plánování a řízení výroby, výrobní závody v české republice a s tím spojené krátké dodací lhůty oceňuje řada zákazníků z celé Evropy.

Automatizované kašírovací  linky (automated case wrapping lines) umožňují výrobu boxů ve velkých množstvích, s rychlou dodací lhůtou, konkurenční cenou a ve špičkové kvalitě. Přenastavování automatizovaných linek pro nové produkty zajišťuje interní tým zkušených inženýrů.

Pro speciální zakázky s komplikovaným konstrukčním designem společnost využívá oddělení pro ruční výrobu, počet pracovníků lze flexibilně rozšiřovat až na několik set podle potřeb zákazníků.

stroj-vyroba-big

Společnost inovativně zavádí robotizaci v řadě výrobních provozů pro zajištění vyšší kvality a efektivity výroby.

Automatizované deskovačky pro polepování lepenky speciálními papíry jsou využívány zejména pro výrobu luxusních boxů pro výrobce ušlechtilých vín a lihovin.

Hotové výrobky jsou exportovány do celého světa. Společnost disponuje dostatečnými skladovacími prostory a logistickým centrem.

Pokud se obal skládá z několika komponent anebo zákazník potřebuje vložit jeho výrobek do obalu, společnost disponuje velkým kompletačním centrem, kde připraví výsledné balení na klíč.